• Strona główna

Ciąża to czas niezwykły. Wszystko wokół ulega stopniowym zmianom, a Wy drogie Panie staracie się zadbać o każdy szczegół i zastanawiacie się czy nic Wam nie umknęło. Aby Twoje dziecko otrzymało wszystko co najlepsze Ty sama nie możesz zapominać o swoich potrzebach. Pamiętaj, że dbając o siebie zarówno w czasie tych cudownych 9 miesięcy jak i podczas całego macierzyństwa zapewnisz dziecku spokój i prawidłowe warunki rozwoju. 

Droga do rodzicielstwa dla niektórych par nie jest łatwa, a zajście w ciążę niejednokrotnie trwa wiele czasu i kosztuje wiele psychicznego i emocjonalnego wysiłku. Dlatego zdajemy sobie sprawę, że opieka położnicza jest szczególnie ważna i odpowiedzi na wiele pytań przyszłych rodziców okazują się bezcenne - szczególnie jeżeli udziela ich doświadczony personel. W naszym Centrum Diagnostyki Ginekologiczno - Położniczej staramy się dokładać  wszelkich starań aby ten piękny czas, który prowadzi Państwa do macierzyństwa był wspaniałym i niezapomnianym doświadczeniem. Najważniejsze, aby mieli Państwo zaufanie do lekarza, który prowadzi ciążę i nie bali się rozmawiać z naszymi doświadczonymi położnymi. 

Specjalnie dla Państwa otworzyliśmy cykl porad położnych, który będziemy umieszczać w postaci postów na naszym facebooku. Niektóre z nich można przeczytać poniżej.