• Strona główna

PARENS Ośrodek Leczenia Niepłodności powstało z myślą niesienia pomocy parom cierpiącym z powodu niepłodności. Chcielibyśmy zapewnić Państwu najlepszą fachową obsługę, w atmosferze przyjacielskiej otwartości, bez tworzenia dystansu jaki często powstaje między lekarzem a pacjentem.

W oczach naszej ekipy niepłodność jest chorobą – nie tylko z fizycznego punktu widzenia lecz również powodującą duże obciążenie psychiczne. Niepłodność możemy leczyć, lecz tylko wówczas, gdy każda para będzie traktowana indywidualnie – z zachowaniem intymności i przy pełnym zrozumieniu problemu. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z naszej pomocy, a wspólne starania pozwolą nam cieszyć się razem z Państwem widokiem szczęśliwie dorastających dzieci.

 

CO POWINNI PAŃSTWO ZROBIĆ ZACZYNAJĄC LECZYĆ NIEPŁODNOŚĆ?

Przede wszystkim zapoznać się z algorytmem postępowania w przypadku trudności z zajściem w ciążę, który znajdą Państwo poniżej:

 

 

 

Sercem Naszego Centrum jest Pracownia Embriologiczna. To właśnie tu mają miejsce wszystkie procesy prowadzące do rozwoju prawidłowo rosnących zarodków. By zapewnić najlepszą obsługę i poczucie bezpieczeństwa o powierzone nam komórki, korzystamy z produktów najwyższej jakości, firm wiodących na rynku od lat. Przedstawiając ofertę naszego laboratorium postaramy się przybliżyć Państwu każdy z możliwych do wykonania procesów, pomagając tym samym zrozumieć stosowane metody leczenia.

Dziękując za powierzone nam zaufanie oddajemy do Państwa dyspozycji nasze doświadczenie i pełne zaangażowanie.

   

Diagnostyka i leczenie niepłodności